img
Proofx

Bağlantı Elemanları Teknolojileri

PROOFX

İHTİYACA YÖNELİK ÇÖZÜMLER

Bağlantı elemanları sektörüne özel geliştirdiği çözümler ile tamamen müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunan Proofx Bağlantı Elemanları Teknolojileri, 2010 yılında İstanbul’da kurulmuştur. İstanbul’da bulunan Ar-Ge merkezi ve Kocaeli’ndeki fabrikasında kendi mühendis ekiplerinin geliştirdiği sistemleri Türkiye ve tüm dünyaya ulaştıran Proofx Bağlantı Elemanları Teknolojileri, güneş enerji sistemleri, yaşam hattı, çatı ve cephe bağlantı elemanları konusunda uzmanlaşmış, kendi patentli ürünlerine sahip bir teknoloji firmasıdır.

Neden Proofx Bağlantı Elemanları Teknolojileri?

Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çalıştığı tüm paydaşlarına ve müşterilerine en yeni, inovatif, güncel ve doğru ürünleri sunma hedefiyle sistemler geliştiren Proofx Bağlantı Elemanları Teknolojileri, yenilikçiliği ve rekabet gücünü en üst seviyede tutarak sektörünün öncü kurumlarından biri olma hedefiyle hareket ediyor.

Faaliyet gösterdiği tüm alanlarda güvenilir ve yaygın hizmetler üretme vizyonuyla çalışan Proofx Bağlantı Elemanları Teknolojileri, bilgi birikimi ve deneyimine dayalı, kendi geliştirdiği teknolojilerle müşterilerine katma değer oluşturacak ürünler sunuyor.

Şeffaf, yenilikçi, güvenilir, verimli, gelişime açık, müşteri odaklı, çevreye, topluma ve insana saygılı yapısıyla sürdürülebilir teknolojiler oluşturma hedefiyle çalışan Proofx Bağlantı Elemanları Teknolojileri, müşteri memnuniyetini ve sürekliliğini sağlamak için çalışmaktadır.

Proofx Bağlantı Elemanları Teknolojileri, kurulduğu günden bu yana hayata geçirdiği projeleri ve referansları ile sektörünün öncü kurumlarından biri haline gelmiştir.

brand
brand
brand